Serwis taśm przenośnikowych

ENERGOPIAST sp. z o.o. dysponuje wykwalifikowanym, doświadczonym personelem, gwarantującym wysoki poziom oferowanych usług. Nasz serwis techniczny stosuje materiały najwyższej jakości i jest dyspozycyjny w przypadku zgłoszenia wszelkich awarii i usterek. Serwisujemy standardowe taśmy do przenośników oraz te bardziej specjalistyczne. Energopiast sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach jest bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych.

Zakład Transportu Taśmowego wraz z magazynem taśm znajduje się w Siechnicach. Dbamy o szeroki asortyment posiadanych taśm pod względem ich parametrów technicznych. Zapewniamy szybką i fachową realizację każdej usługi. W razie potrzeby służymy również fachowym doradztwem.

Więcej o serwisie taśm przenośnikowych

Najczęściej realizowane przez nas usługi to wulkanizacja taśm na gorąco, klejenie taśm na zimno oraz połączenia mechaniczne. W przypadku łączenia taśm przenośnikowych ważne jest, byśmy mieli do czynienia z taśmami o tej samej wydłużalności i identycznej liczbie przekładek. Dobrze też, by wykonane one były z materiału pochodzącego od tego samego producenta. Wykonujemy również progowanie taśm polegające na obróbce poprzez wulkanizowanie progów w zakresie zamówionym przez Klienta. Do realizacji wyżej wymienionych usług niezbędne jest też odpowiednie wyposażenie, w tym specjalne prasy do wulkanizacji taśm przenośnikowych.