Gumowanie bębnów do przenośników

Oferujemy usługę gumowania na zimno bębnów napędowych, zwrotnych, rolek, wałków oraz innych powierzchni za pomocą odpowiednio dobranej okładziny gumowej.

Dzięki zastosowaniu powłoki gumowej zwiększamy żywotność ogumowanych elementów, poprawiamy pracę i wydajność przenośnika oraz zwiększamy współczynnik tarcia, który zmniejsza nacisk na taśmę.

Najczęściej stosowanym wzorem, który jest również rekomendowany przez naszą firmę jest okleina bębnowa o gr. 8mm lub 10mm z wzorem nie kierunkowym “kwadrat”.

W celu  uzyskania konkretnej oferty wystarczy podać średnicę i długość elementu do ogumowania.

gumowanie bębnów
gumowane bębny
gumowanie bębnów do taśm
gumowanie wałków
gumowanie rolek
gumowany bęben
Depositphotos_403392708_l-2015
Depositphotos_453065018_l-2015
kogeneracja (18)
kogeneracja (54)
kogeneracja (56)
okładzina lub bęben (21)
previous arrow
next arrow

Rodzaje okładzin do gumowania bębnów

Aby proces przyniósł wymierne efekty, należy dobrać materiały do danego zastosowania. Każda firma ma swoje własne potrzeby i wymagania. Dlatego potrzebuje indywidualnie dostosowanych rozwiązań. Proponowane przez nas gumowanie bębnów bierze pod uwagę wszystkie istotne czynniki. W związku z tym możemy wykonać usługę, która sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie.

Na życzenie przeprowadzimy gumowanie bębnów przy użyciu materiałów standardowych, olejoodpornych i trudno ścieralnych. Do tego dochodzą profile odpowiadające wymaganiom okładziny.

 

Czytaj więcej

Profesjonalne wykonanie gumowania bębnów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie gumowania. Możemy więc podjąć się nawet najtrudniejszych zadań. Doświadczenie naszych pracowników umożliwia realizację projektów o różnych specyfikacjach. Dzięki temu gumowanie bębnów zawsze wyróżnia się wysoką jakością oraz precyzją.

Co więcej, usługa może zostać wykonana nawet na eksploatowanych już przez jakiś czas bębnach. W jej wyniku element wydłuża swoją żywotność. Jest to pewnego rodzaju odświeżenie bębna, które można wykorzystać jeszcze przez wiele kolejnych lat. Gumowanie bębnów to również sposób na uzyskanie dodatkowej odporności na trudne warunki pracy. Doskonale wiemy, jak powinien przebiegać proces, aby uzyskać najlepsze możliwe efekty.

 

Dostosowana do klienta wycena gumowania bębnów

Bębny produkuje się według różnorodnych wzorów. Ważne jest więc dostosowanie się do tego, czym dysponują klienci. W naszym zakładzie możemy przerobić niemal każdy bęben w celu fachowego gumowania. Usługę gumowania bębnów wykonujemy zgodnie z przyjętymi na całym świecie normami, które zapewniają wysoką jakość.

Indywidualne podejście odnosi się również do wyceny zlecenia. Aby stworzyć kosztorys, potrzebujemy jedynie kilka podstawowych informacji na temat elementu, który ma zostać poddany profesjonalnemu gumowaniu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny realizacji.

 

Zapraszamy do kontaktu!