Falbany gumowe

Falbany boczne

Oferujemy wulkanizowane gumowe falbany boczne, służące do zabezpieczenia przed wysypywaniem się transportowanych produktów. Falbany są produkowane z elastycznej gumy, która bywa też zabezpieczana tkaniną umieszczaną wewnątrz. Montuje się je na krawędzi taśmy przenośnikowej, bądź w niewielkiej odległości od tej krawędzi.
Jakie cechy falban bocznych są istotne jeśli chodzi o ich funkcjonalność i możliwość zastosowania w danym miejscu? Te cechy to m.in. szerokość podstawy, wysokość ścianek i ich ułożenie, rodzaj i ilość przekładek wzmacniających.

falbany gumowe boczne
falbany gumowe
falbany gumowe z tkaniną
Depositphotos_13963713_xl-2015 (1)
IMG_20191104_103731 (1)
Corn production
previous arrow
next arrow

Gdzie znajdują zastosowanie wulkanizowane falbany boczne?

Oprócz transportu materiałów sypkich, które wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, falbany gumowe doskonale sprawdzają się również w przenośnikach oraz systemach dozowania pracujących pod odpowiednio wysokim kątem. Rozwiązania te często wykorzystuje się także przy transportowaniu produktów o regularnych kształtach, w celu zapobiegania ich samoczynnemu przesuwaniu się lub cofaniu.

Jako producent taśm transportowych oraz ich wieloletni dystrybutor, posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz bogaty asortyment gotowych produktów, które umożliwiają nam precyzyjne dopasowanie wszystkich kluczowych parametrów gumowych falban do specyfiki prowadzonego przez Państwa biznesu oraz rodzaju obsługiwanych towarów.

Czytaj więcej

Od czego zależy kształt i rozmiar falban gumowych?

To właśnie typ transportowanych materiałów podobnie jak rodzaj pracującego przenośnika i charakterystyczne warunki jego pracy w największym stopniu determinują parametry zabieraków. Oferujemy falbany boczne wykonywane z trwałej i odpornej na uszkodzenia gumy, o kształcie dopasowanym do średnic bębnów, sposobu ich obracania czy przewidywanego sposobu załamywania się taśm.

 

Wulkanizacja, klejenie i naprawa falban bocznych

Oprócz produkcji i sprzedaży proponujemy także kompleksowe doradztwo oraz serwis bocznych falban. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie, zapewniamy dobór metody naprawczej dopasowany do specyfiki danego przenośnika oraz rodzaju zastosowanej taśmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując rozwiązania skrojone na miarę Państwa działalności.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą falban oraz ich wulkanizacji, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Na pewno znajdziemy dla każdego Klienta produkt najlepiej odpowiadający jego potrzebom.